Bo życie tak naprawdę zaczyna się po 50-tce… w bicepsie

Bojówka

Bojówka Anty Moralna (BAM)

Zbrojne „ramię” klubu MotoPaker, zabójcze niczym Muchozol, we wrogach budzi strach większy niż dziura ozonowa. Nadrzędne zadania bojówki to walka z seksizmem, negocjacje siłowe, składanie propozycji nie do odrzucenia, produkcja, dystrybucja, masturbacja, gwałty na zlecenie i bez zlecenia.

Bojówka Anty-Moralna zabezpiecza doroczne spotkania MotoPakera, pilnując aby każdy miał wódki nalane po równo, osoby nieprzytomne układa w zgrabną piramidę. Członkowie BAM stanowią osobistą gwardię Ojców Założycieli, oferując pomocne ramię w chwilach słabości, nadzorują także zapasy strzykawek i hormonu wzrostu złożone w klubowym sejfie.

Szkoleni w obozach na dzikim zachodzie, członkowie Bojówki Anty-Moralnej posiedli umiejętność brawurowej jazdy cinquecento w holenderskim gazie oraz gry w cymbergaja gołymi ręcyma. Karabin maszynowy i czerwony beret komandosa to atrybuty dowódcy lecz każdy członek BAM-u doskonale opanował walkę kijem od miotły lub mopa. Wyjątkowo skuteczni, lepsi niż Avengers, X-Men i Fantastic Four co udowodnili na ostatniej Olimpiadzie Parafantastycznej zdobywając Złoty Blaster.