Bo życie tak naprawdę zaczyna się po 50-tce… w bicepsie

Klub

Kim jesteśmy ?

Pewnego dnia podczas treningu, gdy zmysły zamroczone były wonią bywalców siłowni, którzy nie piorą swoich koszulek – wpadliśmy na genialny w swej prostocie pomysł. Każdy z naszej trójki jeździ na motocyklu, każdy „pakuje” marząc o niekończących się przyrostach – to nasza pasja, odskocznia od szarej codzienności. Dlaczego więc, skoro ćwiczymy razem, jeździmy razem – nie założyć formalnego stowarzyszenia ? Nazwa sama cisnęła się na usta, doskonale oddając ducha klubu, w jednym słowie ujmując to co lubimy robić w wolnych chwilach, zapominając o pracy, codziennych zmartwieniach i troskach – MOTOPAKER.

Życie zaczyna się po 50-tce… w bicepsie ! – to nasz slogan, nasz święty Graal, wzór i zupełnie realne marzenie – jeżeli Cię to zainteresowało to czytaj dalej 🙂

Regulamin klubu MotoPaker

1. Członkami klubu MotoPaker mogą zostać osoby posiadające minimum 40cm w obwodzie bicepsa (prawego lub lewego, nie jesteśmy szczególarze).

2. Osoba ubiegająca się o członkostwo, spełniająca warunek z pkt.1 powinna posiadać motocykl lub być w trakcie nabywania uprawnień do jego prowadzenia lub pasjonować się tematem motocykli.

3. Ostateczną decyzję o przyjęciu do klubu podejmują wspólnie Ojcowie Założyciele, którzy tworzą elitraną część klubu „trzymającą władzę”. Z racji posiadanych uprawnień – w szczególnych przypadkach – zważywszy na zasługi i wkład na rzecz klubu mogą zdecydować o przyjęciu bez spełnienia innych kryteriów.

4. Kandydat na członka przechodzi proces inicjacji polegający na udziale w humanitarnych i nie szowinistycznych konkursach: „Mocny członek = mocne uda”, „Bieg MotoFarmera”, „Gwóźdź Programu”, „Żelazny Wydech”. Jury oceniające powinno stanowić co najmniej dwóch Ojców Założycieli ponieważ uważamy, że każda próba przekupstwa powinna działać grupowo. Decyzja Ojców Założycieli jest niepodważalna i bezdyskusyjna… choć jesteśmy strasznie przekupni i często zmieniamy zdanie.

Gadżety klubowe

Czym byłby klub gdybyśmy nie mogli zamanifestować swojej obecności ? W związku z tym produkujemy okolicznościowe koszulki z logo w kolorze czarnym lub białym. Oczywiście są bardzo obcisłe, uwydatniają to co MotoPaker ma największe, podnoszą poziom samozadowolenia do granic absurdu. Zdjęcia koszulek na ciałach Ojców Założycieli z dumą prezentujemy w galerii. Jesteśmy także w posiadaniu przecudnej urody naklejek, które można umieścić na motocyklu, aucie lub czole w opcji dla najbardziej zagorzałych fanatyków MotoPaker. Chcesz mieć własny gadżet ? Pakuj już dziś, jedz dużo ryżu, popijaj białkiem i kupuj motocykl !