Bo życie tak naprawdę zaczyna się po 50-tce… w bicepsie

Ojcowie Założyciele

Krzysztof vel Rasputin vel Goldfinger

Pochodzenie: Wałbrzych, pomimo że wywodzi się z zagłębia zakapiorów – wyszedł na ludzi. Jego przydomek nie wziął się znikąd. Zawsze elegancki, uczesany w przedziałek, roztacza swój czar opowieściami o jedzeniu, posiadacz karty stałego klienta w McDonald’s.

Sebastian vel Buła vel Mały

Pochodzenie: Strzelce Opolskie, przydomek otrzymał od dziewczęcia zwanego Motywacja. Gdy Motywacja wchodziła na siłownię, wszyscy wyciskali dwa razy tyle co zwykle, prężyli klaty oraz muły. W momencie kiedy ONA spojrzała na bicepsy Sebcia i zawołała „ale buły !” powieki mu się wywinęły, uśmiech ograniczały tylko uszy a ksywa przylgnęła jak mucha do karoserii. Drugiego przydomka mogą używać wyłącznie osoby bardzo mu bliskie ponieważ może być to zrozumiane opacznie i wywołać opłakane skutki.

Sebastian vel Mnich vel Wielki Inseminator

Pochodzenie: ze wsi choć twierdzi inaczej. Przydomek Mnich określa stosunek właściciela do seksu pozamałżeńskiego. Prawdziwy Kozak, który w domu może absolutnie wszystko: posprzątać, pościerać kurze a także wynieść śmieci. Nie liczcie na jego nerkę ponieważ posiada tylko jedną.

UWAGA ! Każdy z Ojców Założycieli ciężką pracą dorobił się obwódu bicepsa > 40cm, który stale rośnie. Na życzenie jesteśmy to w stanie wszem i wobec udowodnić. Centymetr znajduje się w klubowym sejfie, z lewej strony, zaraz za ampułkami z hormonem wzrostu.