Bo życie tak naprawdę zaczyna się po 50-tce… w bicepsie

Nasza skromna gwiazda !

Niektórzy wiedzą, niektórzy nie – a że sam się nie pochwali to pochwalę go ja 🙂 Jest wśród nas ziomek tak wszechstronny, że mógłby być wymieniany jednym tchem razem z Leonardo da Vinci i Macz Gajwerem. Nie dość, że balsamuje lepiej niż kapłani Ozyrysa to jeszcze naprawi wszystko od snopowiązałki po prom kosmiczny. 

Ostatnie 2 sezony nasz Jacek vel WB mocno mechanikował w profesjonalnym zespole , wystawiającym zawodników w poważnych imprezach na świecie. Dość powiedzieć, że był współtwórcą sukcesu (a za sukces możemy uznać samo ukończenie tego arcytrudnego dla ludzi i maszyn wyścigu) polskiej ekipy w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. 

Do zadań Jacka należało: 

  • dbanie o elektronikę motocykla tj. zapewnienie działania wszystkich systemów (wiązka motocykla, połączenia z CAN, czujniki zawieszenia, żyroskopy, GPS, itp.). 
  • ustawianie motocykla pod kątem kontroli trakcji, poziomów mocy, antywheelie itp, które odbywa się w systemie corner-by-corner (dla każdego toru i dla każdego zakrętu stosowane są inne ustawienia – dodatkowo spersonalizowane dla każdego ridera osobno, bo każdy lubi/umie co innego).
Przyszły sezon to nowy wyzwania, o których napiszemy jak tylko Jaco uchyli rąbka tajemnicy 🙂 Gratulacje, o takich rzeczach mówimy głośno i z dumą !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Nasza skromna gwiazda !”